Menu

Naujas verslas – auto remontas. Kokios įrangos man reikia?

0 Comments


Verslo pradžia yra neatsiejama nuo tinkamiausio įrangos pasirinkimo, kadangi be jos net ir patys paprasčiausi darbai bus atliekami kur kas ilgesnį laiko tarpą, juolab, dažnai iki galo nepavyksta tiksliai sutvarkyti gedimų, kurie nėra sudėtingi tiems, kurie turi reikalingas priemones.

Planuojantys atidaryti mini servisą pirmiausia turi įsigyti keltuvus, kadangi be jų nebus galima ne tik apžiūrėti transporto priemones, tačiau taip pat ir išspręsti tam tikrų jos gedimų.

Autokeltuvų tipai

Elektrinis transporto priemonių keltuvas yra būtinas. Ne veltui juos perka net ir fiziniai asmenys, kurie nori namuose tvarkyti mašinas pats. Net neverta diskutuoti apie tai, ar jie yra reikalingi servisuose. Ne tik kad reikalingi, tačiau net ir būtini.

Bene pats populiariausias pasirinkimas yra žirkliniai keltuvai, kurie dažniausiai naudojami profesionaliuose servisuose. Paprastesnis pasirinkimas yra vienos arba dviejų kolonų, įmantresnis – keturių kolonų keltuvas, kuris puikiai tinka net ir labai didelių gabaritų transporto priemonei kelti. Galimi ir duobiniai keltuvai, cilindriniai, būtent motociklams arba motoroleriams skirti keltuvai, kurie orientuoti į  dvirates transporto priemones.

Daugiau dėmesio – gamintojams

Tie patys žirkliniai keltuvai detaliau klasifikuojami pagal kitas charakteristikas, tad būtinai skirkite dėmesio tinkamiausio pasirinkimui, kadangi tai yra ilgalaikė investicija. Taip pat jokiu būdu nepirkite kiniškos kokybės keltuvų, kadangi jie nėra patvarūs – rizikuojate, kad naudojimo metu jie gali sulūžti ir sužeisti žmogų.
Labiausiai rekomenduojami žinomų prekinių vardų gaminiai, kurie jau pelnę pasitikėjimą verslininkų akyse. Tai Butler Solidus, LAUNCH ir kiti. Pradedančiajam verslui labai svarbu užsitikrinti gerą reputaciją, tad bet kokie nesklandumai servise – „neleidžiami“. Jų išvengti pavyks investavus daugiau į geros kokybės įrangą.

Kur pirkti keltuvus?

Plačiau domėtis reikia ne tik gamintojų vardais, tačiau taip pat ir atsakingai rinktis prekybos vietą, kurioje bus perkami gaminiai. Gana gaji praktika pardavinėti padirbinius. Nors atrodo, kad prekinio ženklo logo kaip realus, tačiau tai – kiniška kopija. Dažniausiai apie padirbinius išduoda mažesnė kaina, taip pat, jokių garantijų nesuteikimas, tad būtinai pirkite tik legaliai savo prekes siūlančias ir tuo pačiu garantijas teikiančiose prekybos vietose.