Menu

Liemenuko kainos – nuo 10 iki 100 eur. Kiek mokėti verta?

0 Comments


Apatiniams moters skiria ypač daug dėmesio ir tai – puiku, kadangi tinkamai pasirinktas apatinukas gali užtikrinti ne tik gerą savijautą dienos metu, tačiau ir tam tikrų linkių pabrėžimą. Apatinis trikotažas internetu šiuo metu yra labai įvairus, tad dažniausiai lyginant skirtingas alternatyvas daugiausia nuostabos kelia kaina, kuri gali labai varijuoti.

Liemenuko kainos labai plačios. Jis gali kainuoti 10 eurų, taip pat jo kaina gali siekti ir 100 eurų. Ar visada didesnė kaina reiškia geresnę kokybę? Nebūtinai.

Medžiaga lemia kainą

Apatinis trikotažas internetu skiriasi ne tik savo kaina, tačiau ir audiniais iš kurio jis yra pagamintas. Viena vertus tai gali būti sintetinis audinys, kuris kainuoja mažiau, tad ir gaminio kaina mažesnė. Kita vertus tai gali būti kokybiškas, natūralus audinys. Iš jo pluošto kurti liemenukai kainuoja brangiau, tačiau ir tarnauja ilgiau, atrodo gražiau, galiausiai, maloniau glunda prie odos.

Kaina kinta priklausomai ne tik nuo viso liemenuko audinio, tačiau taip pat ir jų akcentų. Dažniausiai liemenuko šleikutės, užsegimai gaminami iš specialiai tam skirto audinio, kadangi jie turi būti tvirtesni.

Liemenuko konstrukcija

Visiškai natūralu, kad paprasto modelio liemenukai kainuoja pigiausiai. Tai yra standartas, kuris ir perkamas dažniausiai. Unikalesnio modelio, net vienetinės konstrukcijos liemenukai gali kainuoti šimtus eurų, tačiau juk norisi spintoje turėti bent vieną unikalų modelį. Tokiu atveju investicija tikrai atsiperka.

Liemenuką gali sudaryti vos 10 skirtingų detalių arba jis gali susidėti iš keliasdešimties detalių, tad priklausomai nuo sudėtingumo – kinta kaina. Jeigu pasiryžote pirkti ypač sudėtingo modelio liemenukus – tokiu atveju siūlome daugiau pasidomėti ir audiniu iš kurios jis pagamintas. Siekite visapusiškos kokybės.

Rankų darbo liemenukai

Visiškai natūralu, kad rankų darbo liemenukai yra įkainojami daugiausiai. Ar jie verti savo investicijos? Kartais žmonės nori spintoje turėti vienetinį modelį, kuris kurtas būtent jiems arba tokį, kurios neturi daugiau nei viena moteris. Žinoma, tuomet pirkti verta. Tačiau įvertinkite – ar tikrai apsimoka mokėti šimtus tik todėl, kad liemenukas kurtas būtent Jums? Juk prekybos vietoje pasiūla tokia plati!

Apatinis trikotažas yra labai įvairus. Kinta ne tik modelis, tačiau ir kaina. Ar ne geriau savo spintoje turėti kelis pigesnius variantus, kurie gali būti keičiami pagal nuotaiką, o ne vieną brangų, kuris turėtų būti dėvimas kiekvieną dieną?