Šiuolaikiniai valgomojo baldai – kokie reikalavimai jiems keliami?

Valgomasis yra viena svarbiausių gyvenamųjų erdvių, į kurią susirenkame ne tik pasimėgauti namie ruoštu maistu, bet ir praleisti jaukų vakarą su artimaisiais ar draugais, pasikalbėti apie dienos įspūdžius ir rytojaus planus. Kitaip sakant, valgomojo baldai turi būti ne tik kokybiški, bet ir kurti jaukią nuotaiką. Interjero dizaineriai teigia, kad kurdami valgomojo erdvę turime įvertinti ne tik visuose namuose dominuojančią atmosferą ir gyvenamojo būsto stilių, bet ir suteikti šiai patalpai daugiau unikalumo bei išskirtinio žavesio.

Išplanuokite valgomojo erdvę

Baldai jūsų būstuiValgomasis turi būti racionaliai išplanuotas, todėl, prieš eidami į baldų parduotuvę, turite gerai žinoti, kokie baldai čia stovės ir kiek vietos jie užims. Jei jūsų valgomasis yra erdvus ir didelis, sveikiname – galite įgyvendinti praktiškai bet kokią interjero viziją. Deja, jei valgomajame nėra daug vietos, turite gerai pagalvoti, kokio dydžio stalą ir kėdes rinksitės, kadangi svarbu ne tik užpildyti patalpą, bet ir jaustis čia maksimaliai patogiai, t. y. turite patogiai atsisėsti, o valgydami turėti pakankamai vietos.

Kokius valgomojo baldus rinktis?

Valgomojo stalas. Pagrindinis valgomojo baldas – stalas. Iš anksto pagalvokite apie jo formą ir dydį, t. y. nuspręskite, kiek žmonių prie šio baldo turėtų tilpti. Jei valgomojo erdvė itin maža, siūlome rinktis nedidelį apvalų valgomojo stalą, prie kurio patogiai jausis 4–5 žmonės. Tiesa, galite pagalvoti ir apie išskleidžiamą valgomojo stalą, kuris taptų erdvus sprendimas tuomet, jei sulauktumėte svečių. Erdvesniam valgomajam siūlome rinktis tradicinius kvadratinius ar stačiakampius valgomojo stalus. Priklausomai nuo dizaino, stalas gali būti statomas centre arba, jei reikia taupyti erdvę, – pristumiamas prie vienos iš sienų.

Valgomojo kėdės. Labai svarbu pagalvoti apie valgomojo kėdžių dizainą ir išmatavimus. Interjero specialistai primena, kad stalo ir kėdžių dizainas, raštas ir faktūra turi būti vienodi, pvz., prie klasikinio medinio stalo puikiai atrodys medinės kėdės arba medžio kėdės, aptrauktos oda ar gobelenu. Jei pirmenybę skiriate modernumui, čia puikiai atrodys kėdės iš perregimo plastiko – jos atrodo lengvai ir elegantiškai.

Valgomojo komodos. Kad valgomasis atrodytų stilingai ir elegantiškai, būtina rūpintis estetika ir švara. Tam padės valgomojo vitrinos ir komodos, kur galėsite laikyti įvairius daiktus, pvz., staltieses, stalo servetėles, kasdienius ar šventinius stalo įrankius. Visais atvejais rinkitės aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrins ilgaamžį baldų naudojimą. Labai svarbu, kad jūsų pasirinkta baldų parduotuvė Vilniuje ar kitame mieste dirbtų su profesionaliais baldininkais ir galėtų pasiūlyti ne tik jūsų interjero viziją atitinkančius sprendimus, bet ir nepriekaištingą baldų kokybę, kuri jus džiugintų ne vienerius metus.

308
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *