Facebook reklama ir jos efektyvumas

Esate verslininkas arba privatus asmuo, aplinkiniams siūlantis tam tikras paslaugas ar jūsų parduodamas prekes? Tuomet jums būtina reklamuotis didžiausiame socialiniame tinklalapyje ,,Facebook“! Reklamuojantis viename populiariausių socialinių tinklų auginkite savo potencialių klientų ratą ir džiaukitės padidėjusiais pardavimais. Taigi, kodėl Facebook reklama yra tokia efektyvi ir rekomenduojama tiek verslo naujokams, tiek senbuviams?

Facebook reklamaVisų pirma, jeigu savo teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis orientuojatės į gimtosios šalies gyventojus, būkite tikras, jog šiame socialiniame tinklalapyje yra itin daug aktyvių šalies piliečių. Jie dalinasi savo kasdienio gyvenimo aktualijomis, naršo po įvairias prekes siūlančių įmonių puslapius, mielai dalinasi naudingomis ir įdomiomis nuorodomis, tokiu būdu į potencionalių klientų ratą įtraukdami dar daugiau žmonių. Kuo daugiau pasidalijimų, komentarų ir ,,patinka“ paspaudimų sulaukia tam tikras prekinis ženklas ar parduodamos paslaugos – tuo didesniu mąstu jos tampa pardavinėjamos ir įgauna ilgalaikį populiarumą.

Antra, net jei turite sukūrę savo teikiamai paslaugai atskirą puslapį socialiniame tinkle, dar nereiškia, jog jis bus pastebėtas. Taigi, jūs galite pasirinkti tokią ,,Facebook“ reklamą, kurią paspaudus asmuo bus nukreiptas į jūsų prekinio ženklo ar paslaugos puslapį. Šiame puslapyje galite dalintis įvairia informacija apie jūsų teikiamas paslaugas, naujienas, skelbti akcijas bei konkursus.

Trečia, Facebook reklama yra kuriama profesionalų, žinančių, kokios raktinės frazės, tekstas bei nuotraukos pritrauks didžiausią žmonių skaičių paspaudimui ant jūsų reklamos. Žinoma, jog prieš kuriant reklaminę kampaniją su jumis bus aptartos įvairios smulkmenos bei jūsų vykdomos veiklos ar parduodamų paslaugų pagrindinės raktinės frazės ar šūkiai.

Taigi, jums belieka pasitikėti specialistais, jų efektyviu darbu ir laukti teigiamų rezultatų Facebook reklaminėje kampanijoje.

Daugiau informacijos – www.cet.lt

298
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *