Mėnesio archyvas: 2014 m. lapkričio mėn.

Spintos stumdomomis durimis: pirkti pagamintas ar užsisakyti?

Spintos stumdomomis durimis šiandien yra gana dažnas pasirinkimas, kuomet norima įsigyti modernų ir praktišką baldą. Vis dėlto, neretai iškyla klausimas, koks sprendimas gali būti palankesnis: pirkti jau pagamintą spintą ar ją užsisakyti, kad ji būtų pagaminta pagal individualų projektą, taigi, kuris sprendimas yra palankesnis?

spintos stumdomomis durimisKartais, kuomet norima baldų įsigyti kuo greičiau, pirmiausia yra apsilankoma baldų parduotuvėse, tačiau jose tikrai ne visada pavyksta rasti tokių baldų, kurie galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius, ir tokiu atveju tenka lankytis ne vienoje parduotuvėje, kol pavyksta atrasti pačius geriausius sprendimus. Norint sutaupyti laiko, taip pat gana dažnai apsilankoma internetinėse parduotuvėse, ir toks pasirinkimas tikrai gali būti puikus – juk užsisakyti baldų galima tikrai labai greitai ir paprastai, tačiau kartais tenka palaukti kelias savaites, kol užsakyti baldai yra pristatomi.

Vis dėlto, ne visada pavyksta atrasti tokius baldus, kurie galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius: kiekvieno poreikiai yra tikrai labai skirtingi, tad atrasti tinkamiausią variantą ne visada yra taip paprasta. Norint, kad spintos stumdomomis durimis ne tik atitiktų jūsų poreikius, bet ir puikiai derėtų prie jūsų namų interjero, geriausias pasirinkimas – tiesiog užsisakyti spintą, kad ji būtų gaminama specialiai jums. Nors kartais ir manoma, kad toks sprendimas gali būti pernelyg brangus, tačiau užsakomų spintų kaina tikrai nėra ženkliai didesnė už jau pagamintų spintų. taip pat jūs galėsite patys nuspręsti, kaip turėtų atrodyti spintos išorė bei vidus: baldas bus būtent toks, kokio ir norite, o jo matmenis taip pat galėsite pasirinkti.

Spintos pagal individualius užsakymus paprastai yra pagaminamos per kelias savaites, tad ilgai laukti tikrai neteks, kol projektas bus pabaigtas. Nors kartais norima baldus pasikeisti kuo skubiau, tačiau, kaip jau minėta anksčiau, kartais ir jau pagamintų baldų tenka palaukti, kl jie bus pristatyti.

Taigi, užsisakyti spintas stumdomomis durimis neretais atvejais gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu: spinta bus pagaminta pagal jūsų asmeninius poreikius, ir ji puikiai derės prie jūsų namų interjero. Tokios spintos paprastai yra pagaminamos per kelias savaites, o jų kaina yra tikrai prieinama.

Padangos: transporto priemonės „avalynė“ privalo būti kokybiška

Moterys – batų ekspertės. Jos visą dieną galėtų praleisti avalynės parduotuvėje ieškodamos pačių pačių pačiausių aulinukų ar basučių. Tačiau neretai visi įgūdžiai išgaruoja, kai reikia išrinkti apavą vienam svarbiam šeimos nariui – automobiliui. Juokais juokais, tačiau padangos – itin svarbi automobilio detalė, įtakojanti važiavimo komfortą bei mūsų ir kitų greta esančių eismo dalyvių saugumą. Neskubėkime užsidėti bet kokio gumos gabalo, vizualiai primenančio padangas – prieš tai reikėtų pasidomėti esminėmis šio klausimo detalėmis.

padangos automobiliamsInformacija – prieinama, tereikia ją mokėti perskaityti.

Jei kada bandėte įsigyti padangas internetu (o tuo net neabejojome), tikriausiai atsimenate, kokiu principu vyksta pagrindinis filtravimas. Galbūt turite savo padangų gamintoją – favoritą ir domina išskirtinai tik pasirinkimas iš jo siūlomo asortimento, tačiau ir tokiu atveju privalote nurodyti esminius kriterijus: padangos plotį, aukštį bei ratlankio skersmenį. Visos šios informacijos ieškokite ant savo senųjų padangų, užkoduotų maždaug tokiu principu -185/60 R14. Padangos gali pateikti (tai, beje, ir privalu nurodyti) ir daugiau naudingos informacijos: kur ir kada pagamintos, kokiam maksimaliam kelionės laikui pastarosios pritaikytos, kokiam sezonuo tinkamos (tai vaizdžiai iliustruoja saulės, skėčio, snaigių paveikslėliai, vieningai suprantami visose šalyse arba sutartinės raidės AW, AS, M+S), rekomenduojamas slėgis bei apkrova ir panašiai. Gana naujas reikalavimas – būtinybė ant padangos pateikti informaciją apie ekonomiškumą, "elgesį" važiuojant šlapiu keliu, sukeliamo triukšmo mastą. Tai išreiškiama raidėmis: kuo raidė artimesnė abėcėlės pradžiai, tuo padanga pagal konkretų kriterijų yra geresnė. Aišku, tai atsispindi ir kainos pavidalu.

Kiekvienam sezonui – skirtingi batai

Tai – deja, vis dar keiksnojama bei itin nemėgiama tema lietuvių vairuotojų tarpe. Atrodo, būtų galima važinėti iki visiško sudilimo…Tačiau yra konkretūs reikalavimai, kokio tipo bei nusidėvėjimo padangos gali būti eksploatuojamos tam tikru – žiemos ir vasaros – laikotarpiu. Juk kiekvienas jų pasižymi skirtingomis oro sąlygomis, tam reikalingos ir atitinkamos padangos savybės. Paskutiniu metu šios taisyklės dar labiaus sugriežtėjo – jei aplaidus vairuotojas bus prigautas važinėjant su, tarkime, žiemai nepritaikytomis padangomis, gresia ne tik piniginis "nuskausminimas", bet ir būtinybė pakartotinai atlikti automobilio techninę patikrą. O ir labai gerai – ar dar maža skausmingų įvykių keliuose?

Dėvėtų padangų pirkimas – galimybė sutaupyti?

Sutaupyti galima perkant tik kokybiškas, konkrečiu atveju tinkamas padangas bei jas protingai eksploatuojant. Tuo tarpu nusprendusieji įsigyti dėvėtas, rizikuoja tapti patarlės "skūpus moka du kartus" pagrindiniu herojumi…Gero daikto dažniausiai niekas be priežasties neparduoda. Tad norintiems džiaugtis ilgai bei gerai tarnaujančiomis padangomis, rekomenduojame investuoti į naujų pirkimą.

Mikroautobusų nuoma: DUK

Tai, jog mikroautobusų nuoma yra viena iš patogiausių paslaugų, kuri padeda ne tik perverti reikiamą kiekį daiktų kraustantis, tačiau tuo pačiu ir keliauti į tolimiausius Europos kampelius – žino kiekvienas. Tiesa, kuomet prireikia detalios informacijos dažniausiai ne iki galo žinome kur kreiptis, ir kur jos tiksliai ieškoti. Nepaisant to, kad internete tokio tipo informacijos yra daug, dar daugiau yra ir dezinformacijos, kuri vėliau tarsi sumaišo visas žinias… Pateikiame pagrindinius faktus, kuriuos jums reikia žinoti nusprendus, kad mikroautobuso nuoma jums yra reikalingas pasirinkimas.

mikroautobusų nuomaAr bet kas gali pasinaudoti mikroautobusų nuomos paslaugomis?

Kiekviena firma turi tam tikrus savo nuostatus. Vieni prašo, kad asmuo turėtų tam tikrą vairavimo stažą, kai kurie kiti – jog būtų tam tikro amžiaus. Svarbiausia, kad tokiu atveju visada tenkina paprasta B kategorija, tad nereikia jokių papildomų dokumentų.

Kaip išsirinkti auto transporto priemonę?

Tai kur kas sunkiau nei kada galėjote pagalvoti. Jei nuomojatės su tikslu pervežti daiktus, tuomet galbūt ir nereikia skirti tiek daug laiko, tačiau jei mašina reikalinga, kad keliautumėte, tai reiškia, kad vairuosite ilgai, ir būtina rasti tokį variantą, kuris labiausiai jums tiktų. Mikroautobusų nuoma dažniausiai turi labai platų pasirinkimą, tad radę jums tinkamiausią firmą, joje išbandykite tiek transporto priemonių, kiek tik norite, kol rasite jums labiausiai tinkantį variantą.

Ar nuomojate su vairuotoju ir perkraustymo komanda?

Jei norite, mikroautobusų nuoma taip pat dažniausiai siūlo ir perkraustytojų komandą, kuriai puikiai išmano savo darbą, taigi į transporto priemonę jūsų daiktus suneš gana greitai ir galite būti tikras kad visiškai jų nepažeis. Tuo pačiu, jei keliaujate, galite pasisamdyti ir profesionalų vairuotoją. Tai vis labiau plintanti paslauga. Juk vakarėlio ant ratų metu norisi vartoti alkoholį, o kažkam vis tiek tenka vairuoti. Štai pasisamdžius profesionalą visa problema išnyksta.

Kokių dokumentų reikia?

Kad galėtumėte pasinaudoti tokio tipo paslaugomis privalote pasirūpinti visais reikalingais dokumentais. Pirmiausia, žinoma, jums reikia B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Dažniausiai prašoma, kad vairavimo stažas būtų ne trumpesnis nei du metai. Taip pat, aišku, asmens dokumento, kuris įrodytų jog viskas legalu. Ir auto transporto priemonę tampa atsakingas pasirašęs asmuo, tad jis neturi teisės perduoti vairavimo galimybę kitam.

Mikroautobusų nuoma yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kuris gali padėti išvengti sunkių persikraustymų arba gali paįvairinti jūsų ilgai planuojamas atostogas. Svarbiausia, kad palankios galimybės egzistuoja, tad kiekvienam siūlome pasinaudoti tokio pobūdžio paslaugomis.