Mėnesio archyvas: 2013 m. lapkričio mėn.

Greitasis kreditas ir jo privalumai

Vis daugiau žmonių susidomi apie galimybę pasiskolinti pinigų. Kartais pinigų reikia dideliems pirkiniams ar paslaugų apmokėjimui. O kartais mums tiesiog prireikia nedidelės sumos pinigų tam, kad įsigyti nedidelių pirkinių ar tiesiog pramogoms. Juk būna tokių situacijų, kai Jums laiku nesumoka atlyginimo ar tiesiog šį mėnesį viršijote išlaidų limitą. Tokiu atveju Jums gali padėti greitas kreditas. Dažnai greitieji kreditai turi daug pranašumų prieš kitus būdus pasiskolinti pinigų.

greitas kreditasAr Jums malonu skolintis pinigus iš draugų, pažįstamų, kaimynų ar artimųjų? Tikriausiai, kad atsakymas neigiamas. Šiuo atveju geriau kreiptis į kredito įstaigą, kuri gali Jums suteikti paskolą. Jums nereiks niekam aiškinti kam Jums reikia tos pinigų sumos ir kur ją išleisite. Juk visada nemalonu prašyti pinigų, o dar nemaloniau aiškintis. Nors visi supranta, kad kiekvienam gali prireikti papildomų pinigų, tačiau vis dėlto jų prašyti nėra pats maloniausias užsiėmimas, o tokiu atveju kreditas yra pats geriausias pasirinkimas.

Skaityti straipsnį “Greitasis kreditas ir jo privalumai” »

Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai atliekami tuomet, kai sklypo savininkui reikia nustatyti tikslų žemės sklypo dydį, pavyzdžiui, norint žemės sklypą parduoti, padalinti arba sujungti. Šią paslaugą gali atlikti tikk kvalifikuoti specialistai, taigi, reikės šią paslaugą užsisakyti.

Kadastriniai matavimaiNorint, kad būtų atlikti kadastriniai matavimai, būtina turėti žemės sklypo nuosavybę patvirtinantį dokumentą (jei sklype yra statinių, taip pat reikės patvirtinti, kad šie statiniai priklauso tam tikram asmeniui) ir savininko asmens tapatybės dokumento kopijos.

Skaityti straipsnį “Kadastriniai matavimai” »