Mėnesio archyvas: 2013 m. rugsėjo mėn.

Ką dera žinoti apie išnuomoto automobilio vairavimą svečioje šalyje?

Automobilių nuoma Vilniuje ar kitame mūsų šalies mieste atrodo lengvai suprantamas dalykas. Natūralu, jog jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Vilniuje ar kitame mieste, jums nekils daug klausimų, o jei jų ir bus – greitai gausite atsakymus į iškilusius klausimus gimtąja kalba. Mūsų šalyje išsinuomoto automobilio vairavimas taip pat neturėtų kelti problemų – jums pažįstamos mūsų šalies vairavimo taisyklės bei ypatumai, žinote ko tikėtis iš mūsų tautybės vairuotojų. Tačiau situacija gali tapti kur kas keblesne tuo atveju, jei išsinuomotą automobilį vairuosite ne gimtojoje Lietuvoje, o kitoje, galbūt visai net nepažįstamoje pasaulio šalyje. Tokiu atveju, reikia pabrėžti, jog yra keletas dalykų, kuriuos būtina žinoti apie išsinuomoto automobilio vairavimą svečioje šalyje. Ką reikia apie tai žinoti? Jei norite gauti atsakymus.

Skaityti straipsnį “Ką dera žinoti apie išnuomoto automobilio vairavimą svečioje šalyje?” »

Ką reikėtų apgalvoti įsirengiant virtuvę?

Kiekvienam, ko gero, nors kartą gyvenime yra tekę remontuoti savo gyvenamąsias patalpas, nesvarbu, tai būtų butas ar namas. Ir ko gero nerašyta taisykle galima pavadinti tai, jog pirmiausiai imamasi vonios kambario ir virtuvės remonto. Tai dvi svarbiausios patalpos namuose, kuriose yra praleidžiama daugiausiai laiko ir vyksta didžiausias judėjimas – vonioje nuolatos vykdomos higienos procedūros, na o virtuvėje dažniausiai priimami svečiai, gaminamas maistas. Tai vieta, kurioje susirenka visa šeima.

laikas namamsĮsirengiant virtuvę tenka pagalvoti ne tik apie būtinas apdailos priemones, tokias kaip keraminės plytelės, tačiau svarbu suplanuoti ir tai, kokie virtuvės baldai bus montuojami šioje patalpoje. Kadangi didžioji dalis virtuvinės technikos yra montuojama į virtuvės baldus, be tokių baldų neįmanomas net dalinis virtuvės įrengimas.

Virtuvės baldai, šalia to, kad turi būti pritaikyti buitinės techniko įmontavimui, patys savaime taip pat turi būti funkcionalūs. Virtuvės patalpos daugelyje senos statybos namų yra nedidelės, todėl teisingas baldų išdėstymo suplanavimas gali lemti daugiau ar mažiau patogų naudojimąsi šiomis patalpomis.

Tinkamas baldų išdėstymas, jei ne funkcionaliai, tai bent vizualiai gali sutaupyti nemažai vietos. Šalia stambiosios virtuvinės technikos, šiose patalpose dažnai naudojama ir smulki technika, įvairūs namų apyvokos daiktai, indai ir kt. Nemažą šių priemonių pasirinkimą galima aptikti įvairiose prekybos internetu parduotuvėse, tokiose kaip www.laikasnamams.lt ir kitos.

Skaityti straipsnį “Ką reikėtų apgalvoti įsirengiant virtuvę?” »

Rūbai internetu – nuolat skubantiems

Šiandien gyvenimo tempas tikrai daug intensyvesnis nei prieš pusę amžiaus. Nuolat kažkur skubame, ir kartais nerandame laiko net, atrodytų, elementariems dalykams. Pavyzdžiui, kad ir apsipirkti ne visada randame laiko. Vis spartėjant technologijoms, galime apsipirkti internetu. Drabužiai – taip pat ne išimtis. Rūbai internetu paprastai būna dar pigesni nei įprastose drabužių parduotuvėse, todėl tai daug pigiau ir paprašiau. Drabužiai internete tikrai pasižymi įvairove, gali būti perkami kasdieniai drabužiai, pavyzdžiui, džinsai, marškinėliai, bateliai, o taip pat ir proginiai drabužiai, pavyzdžiui, pamergių suknelės, vakarinės suknelės, kostiumai ir t.t. Pamergių suknelės paprastai kainuoja tikrai nepigiai, tačiau jas perkant internetu tikrai galima sutaupyti nemažai pinigų. nuotakos dažniausiai turi ne vieną ir ne dvi pamerges, todėl gali susidaryti nemenka suma. Kaip sakoma, litas prie lito, ir, žiūrėkite, susidaro nemenka sumelė. Perkant internetu galima sutaupyti tikrai nemažai, o tai, žinoma, aktualu ne vien tik planuojantiems savo vestuves.

rūbai internetu Skaityti straipsnį “Rūbai internetu – nuolat skubantiems” »

Kuo naudingi boileriai?

Jei planuojate įsirengti namą, tikrai neišsiversite ir be karšto vandens, taigi, jums reikės išsirinkti boilerį, kurių esama tikrai įvairių. Boileriai paprastai jungiami prie šildymo katilo, kuriuo taip pat teks pasirūpinti. Koks boileris jums tinkamiausias, galite nuspręsti, įvertinant, koks jūsų namo dydis ir kiek vandens išnaudosite.

boileriaiĮsirenginėjant naują namą, santechnika gali būti vienas didžiausių galvos skausmų, kaip ir elektros įvedimas. Ne kiekvienas tai gali padaryti pats, todėl dažniausiai samdomi šių sričių specialistai, kurie užtikrina puikiąą darbo kokybę. Lietuvoje žmonės yra įpratę patys darytis patys, bene kiekvienas vyras galėtų laikyti save elektriku ar santechniku, tačiau ne visada darbas atliekamas taip kokybiškai, kaip tai padarytų šios srities specialistai. Taigi,  nereikėtų taupyti, ypač kai planuojate įsirengti naują namą. Tai gali reikalauti gana specifinių žinių, kurių turi tikrai ne kiekvienas, kurio pagrindinis darbas yra ne šioje srityje.

Skaityti straipsnį “Kuo naudingi boileriai?” »

Nuotraukos internetu – taupantiems laiką

Šiandien gana sunku rasti žmogų, kuris niekur neskubėtų. Turbūt kiekvienam mūsų pati geriausia dovana būtų… papildoma paros valanda. Nebeturim laiko vaikščioti po parduotuves, todėl vis dažniau pasirenkame prekes užsisakinėti internetu. Nuotraukos internetu – taip pat ne išimtis. Dažniausiai pasigaminti popierinių nuotraukų vis neturime laiko, todėl geriausia išeitis – tiesiog užsisakyti jas internetu.

Nuotraukos internetuKodėl verta užsisakinėti nuotraukas internetu? Paprasčiausiai gana sudėtinga rasti laiko nuvykti į fotosaloną, dažnai  jis būna tiesiog "nepakeliui", todėl prisiruošti tikrai sunku. Kas kita nuotraukas užsisakyti internetu – tai užtruks vos kelias minutes, o rezultatą gausite tokį pat. Kai kurie žmonės nuogąstauja, kad nuotraukos internetu nebus tokios kokybiškos, kokios būtų gaminant fotosalone. Tačiau, kaip Jūs manote, kur gaminamos internetu užsakomos nuotraukos? Žinoma, kad fotosalone, naudojant tokią pačią nuotraukų spausdinimo techniką. Taigi, nėra jokio pagrindo nerimauti, o tiesiog džiaugtis siūloma žema nuotraukų kaina. Taip pat dažnai iškyla klausimas, kodėl nuotraukos internetu kainuoja pigiau nei atėjus į fotosaloną? Paprasčiausiai dažnai fotosalonuose įsipareigojama nuotraukas pagaminti peer valandą ar dar greičiau, todėl nėra ko stebėtis, kad jos kainuoja brangiau. Juk ir norėdami pasigaminti pasą per trumpesnį laiką, mokate brangiau, tiesa? Taigi, galima pajuokauti, kad "skubus moka du kartus". Na, o nuotraukos internetu paprastai pagaminamos per kelias darbo dienas, todėl jos kainuoja pigiau.

Skaityti straipsnį “Nuotraukos internetu – taupantiems laiką” »

Aliejus plaukams

Kiekviena moteris nori būti graži, ir kartais tikrai sunku suskaičiuoti, kiek pinigų grožio priemonėms išleidžiama per mėnesį. Tai – ne vien tik dekoratyvinės kosmetikos gaminiai, bet ir natūralų grožį puoselėjantys produktai: aliejus plaukams, dieninis ir naktinis veido kremas, kūno losjonas, šampūnas, kurį kartais gana sudėtinga išsirinkti, plaukų balzamas, plaukų ir veido kaukės, rankų kremas… Galima būtų vardyti iki begalybės, tačiau vargu, ar būtų paminėtos visos moters kūno priežiūros priemonės.

aliejus plaukamsTurbūt kiekvienos moters lentynėlėse puikuojasi daugybė kosmetikos priemonių: kvepalai, plaukų priežiūros priemonės, produktai, skirti nagams ir t.t. Vyrams gali atrodyti nesuvokiama, kam moterims šitiek įvairiausių priemonių, tačiau moterys nesutiks su tuo, kad rūpintis savimi ir savo grožiu pakanka vos kelių kūno priežiūros priemonių, juolab, kai parduotuvėse siūloma tokia daugybė įvairiausių produktų. Kartais gana sudėtinga išsirinkti tinkamiausią produktą, todėl tenka pirkti ir pirkti, bandyti įvairiausias priemones, kol galiausiai randama pati tinkamiausia.

Skaityti straipsnį “Aliejus plaukams” »

Nemokami skelbimai – dar paprasčiau

Niekam ne paslaptis, kad skelbimų talpinimas laikraštyje ar žurnale gali kainuoti tikrai nemažai. O ką jau kalbėti apie skelbimus, kabinamus ant durų ar skrajutes, metamas į pašto dėžutę… Kadangi skelbimai yra reklama, kuria norima išpopuliarinti tam tikrą prekę ar paslaugą, ir parduoti tai daug greičiau, tai gali kainuoti tikrai nepigiai. Vis dėlto, gana dažnai pasvarstoma, kokia „popierinės spaudos“ ateitis: ar ji, kaip ir popierinės knygos, gyvus dar ilgai, ar tai vis dar bus populiaru po metų ar dviejų? Sunku pasakyti, tačiau jau šiandien pastebima, kad tikrai daug daugiau žmonių renkasi skaityti laikraščius internete nei juos pirkti spaudos kioske ar prenumeruoti į namus. O kaip gi kitaip – juk skaityti internete danai nieko nekainuoja. Taip pat, nieko nuostabaus, kad dažniau žmonių pasirenkami nemokami skelbimai internete nei mokamų skelbimų talpinimas.

nemokami skelbimaiSkelbimai internete daugybėje internetinių puslapių yra nemokami, todėl turime puikias sąlygas savo skelbimą išplatinti taip, kaip patys norime: galime patalpinti skelbimą tik į vieną internetinį puslapį, jei manome, kad to visiškai pakanka, tačiau galime jį išplatinti ir į 10, 20 ar dar daugia internetinių puslapių. Kai kurie žmonės yra nusistatę, kokiuose puslapiuose lankytis, o kuriuose – ne, todėl labiau išplatinus savo skelbimą, būsite tikri, kad į skelbimą bus atsiliepta dar greičiau.

Skaityti straipsnį “Nemokami skelbimai – dar paprasčiau” »

Daugiafunkcinis Toshiba nešiojamasis kompiuteris

Toshiba Satellite L850 serijos nešiojamieji kompiuteriai – daugiafunkciniai kompiuteriai su Intel Core i3-3110M procesoriumi, 15.6 LED apšvietimo ekranu, 4GB RAM, 1TB kietojo disko atmintimi. Šie kompiuteriuose įmontuota DVD SuperMulti degiklis ir Windows 8 operacinė sistema.

Toshiba Satellite L850 serijos kompiuteriuose su 1TB kietojo disko atmintimi, lengvai galėsite išsaugoti mėgstamiausius filmus ar muziką, o norėdami juos perkelti į kitas laikmenas, Jums pasitarnaus DVD SuperMulti įrašymo programėlė.

Toshiba Satellite L850 serijos kompiuteriai pagaminti taikant aukščiausias technologijas, tad aptakus metalinis rėmas padės išvengti pirštų antspaudų likučių ar įbrėžimų.

Du USB 3.0 prievadai suteikia greitesnį duomenų perdavimą, o Toshiba Satellite L850 serijos nešiojamuose kompiuteriuose įdiegta USB Sleep-and-Charge funkcij leidžia įkrauti mobiliuosius įrenginius net tada, kai kompiuteris yra iįjungtas ar paliktas “miego rėžime.

Toshiba Satellite L850 kompiuteriuose įdiegta Wndows 8 programa leidžia Jums gauti maksimalią naudą, pavyzdžiui, susieti nešiojamą ir stacionarų kompiuterį, jeigu norite konvertuoti savo nuotraukas, dokumentus, nustatymus, ar filmuotą medžiagą. Liečiamas, Toshiba Satellite L850 serijos kompiuterių LED ekranas, leis Jums akimirksniu susisiekti su savo draugais, įjungti programėles ar naršyti mėgstamą turinį sklandžiau ir natūralesniu būdu.

Skaityti straipsnį “Daugiafunkcinis Toshiba nešiojamasis kompiuteris” »