Mėnesio archyvas: 2013 m. liepos mėn.

Skelbimai internetu – patogu ir pigu

Nusibodo užgriozdinta nedėvimais drabužiais spinta? Turite begalę senų nebenešiojamų batų? O gal norite parduoti automobilį, arba pats ieškote tokio? Pavartykite skelbimus. Ar gi ne geras būdas pirkti ir parduoti yra nemokami skelbimai?

Nemokami skelbimaiIeškote naujo būsto nuomai ar pirkimui – galite apie tai pranešti internetiniu skelbimu. Surašykite savo pageidavimus: miestą, kuriame ieškote būsto, norimą mokėti kainą, kitus būsto kriterijus ir pardavėjas tikrai susiras jūsų skelbimą plačioje internetinėje erdvėje. Būsto ieškote ne Lietuvoje, o užsienyje? Tuomet internete talpinti skelbimą tik palankiau, nes taip jis bus pasiekiamas ne vien vietinių piliečių auditorijai, bet ir užsienio. Tereikia tik pasirinkti atitinkamą internetinį portalą, prieinamą ir žinomą užsienio vartotojams. Tokiu atveju, internetiniai skelbimai užsienyje – geriausia išeitis jums.

Žinoma, skelbimus galite dėti ir į laikraščius ar žurnalus, bet kol skelbimas bus išspausdintas praeis šiek tiek laiko, o ir matomas jis bus tik iki pasirodant naujam leidinio numeriui, kada perskaitytam laikraščiui ar žurnalui ateis eilė atgulti šiukšlių dėžėje ir jūsų skelbimo daugiau niekas nebematys. O internete jis galės gyvuoti tol kol norėsite.

Skaityti straipsnį “Skelbimai internetu – patogu ir pigu” »

Autodalys internetu

Tai, jog šiomis dienomis bene kiekvienas žmogus turi nuosavą automobilį jau seniai ne naujiena. Pastarasis reikalingas ne tik darbui, tačiau ir laisvalaikiui. Turėdami savo transportą galite džiaugtis judėjimo laisve bei itin kruopščiai planuoti savo laiką. Žinoma, bėgant laikui net ir patys naujausi automobiliai susiduria su gedimais, na o tokiose situacijose vartotojams yra reikalingos naujos autodalys ar remonto paslaugos. Kalbant apie įvairius automobilių gedimus, būtina pabrėžti, jog pastarieji neretai reikalauja gana didelių investicijų, būtent dėl šios priežasties vartotojai sprendimų ieško internetinėse parduotuvėse. Autodalys internetu yra puiki galimybė sutaupyti bei gauti išties kokybiškas prekes jums tereikia žinoti prekę, kurios jums reikia. Daugelis prekių bei paslaugų tiekėjų mano, jog tai jūsų rūpestis, tačiau tikrai ne visi. Šiandien jūs turite galimybę sulaukti specialistų pagalbos bei patarimų nemokamai.

Skaityti straipsnį “Autodalys internetu” »

Šiltnamis – geriausias kainos ir kokybės santykis

Šiltnamis  - tai ko gero viena dažniausių asociacijų, kuomet kalba pasisuka apie važiavimą į sodą ar į kaimą. Tai išties populiari konstrukcija, padedanti įvairias sodo gėrybes užsiauginti kur kas greičiau ir apsaugoti nuo neigiamo aplinkos bei oro sąlygų poveikio. Tačiau neretai atsitinka, jog kiekvieną sezoną prieš daigus perkeliant į šiltnamį, tenka tvarkyti visą šiltnamio konstrukciją – paremti per žiemą išklypusius rėmus, pakeisti nuo žemių išpuvusius lysvių atitvarus ar visiškai naujai perdengti šiltnamį dengiančią plėvelę.

siltnamisIš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šis darbas nėra toks dažnas ir reikalingas vos kartą į metus ar du, tačiau čia svarbūs ir kiti niuansai. Kalbant apie juos, visų pirma reikėtų paminėti šiltnamio atnaujinimo darbų įkainius. Yra paskaičiuota, jog šie darbai per maždaug penkis metus (turint omenyje standartinių išmatavimų šiltnamį ir atnaujinant jį kas metus ar du) pareikalauja daugiau išlaidų nei, tarkime, statant ilgalaikį šiltnamį iš patvarių medžiagų. Taigi, išvada viena – šiltnamis, statytas iš brangesnių medžiagų ilgainiui ne tik sutaupo laiko, skirto šiltnamio atnaujinimui, bet ir sutaupo nemažai lėšų.

Skaityti straipsnį “Šiltnamis – geriausias kainos ir kokybės santykis” »

Surenkite nuostabią šventę vaikams tik su "Šventinės Prekės" internetine parduotuve!

Visi norime, kad mūsų rengiamos šventės būtų įdomios, o apsilankiusiems svečiams paliktume gerą įspūdį ir jie visada norėtų apsilankyti dar kartą.

Atrakcionų nuomaBūtent tam, kad jūsų rengiama šventė būtų pati geriausia ir įsimintiniausia, sventinesprekes.lt internetinė parduotuvė siūlo nuomotis atrakcionus, savo vestuvėms užsisakyti vestuvių vedėją, taip pat garso aparatūrą bei nusipirkti šventinių prekių – fejerverkus, dangaus žibintus, vandens žibintus, balionus, kaukes, įvairias dovanas, prekes vestuvėms ir krikštynoms, galimas patalpų dekoravimas balionais. Tai vieta, kur galite rasti daugybę pasiūlymų, prekių, idėjų ar paslaugų Jūsų planuojamai šventei. Ir viskas vienoje vietoje!

Atrakcionų nuoma – tai galimybė išbandyti kažką naujo ir nustebinti savo svečius. Geriausia yra tai, jog jums nereikės jų nusipirkti ir vieną kartą panaudojus visam laikui padėti dulkėti, o vieną kartą išnuomavus jūs tiesiog grąžinsite atgal, nepermokėsite ir nereikės sukti galvos dėl nenaudojamo daikto. Vaikams jūs surengsite didžiulę pramogą – jų neišsenkanti energija bus puikiai panaudota!

Skaityti straipsnį “Surenkite nuostabią šventę vaikams tik su "Šventinės Prekės" internetine parduotuve!” »

Renovacijos privalumai

Niekam ne paslaptis, jog kiekvienais metais artėjant šildymo sezonui, daugiabučių namų gyventojai ima nerimauti. Aukštos šildymo kainos tai tik viena iš daugelio problemų, su kuriomis tenka susidurti gyvenant bute. Turint nuosavą namą, galima pačiam nuspręsti ką ir kaip įrengti, kada remontuoti ir t.t. Tuo tarpu butų gyventojai sprendimus turi priimti visi kartu. Visiems gerai žinoma, jog tokiose situacijose vieningas sprendimas neretai tampa iššūkiu. Namo renovacija yra vienas pagrindinių klausimų, kuriuos stengiasi išspręsti gyventojai. Šis aspektas sulaukia įvairių prieštaringų nuomonių, tad nenuostabu, jog remonto planai kartais nusikelia neribotam laikui. Taigi, jei jau pavargote nuo įvairių sezoninių problemų ir svarstote ar verta investuoti į namo renovaciją, štai keli argumentai, padėsiantys jums apsispręsti.

renovacijaVienas svarbiausių argumentų – sumažėjusios šildymo kainos. Su šia problema susiduria bene kiekvienas, na o tie, kas nesiskundžia, taip pat neprieštarautų jei gautų mažesnes sąskaitas. Renovacijos metu namas yra apšildomas, užsandarinami langai bei balkonai. Visa tai lemia, jog šiluma sulaikoma bute ir jūs galite džiaugtis maloniais vakarais, kurie nereikalauja didelių investicijų. Tenka pripažinti, jog nemaža dalis gyventojų už butų šildymą sumoka net apie 800Lt, na o tokios kainos yra tiesiog nepriimtinos. Taigi, jei esate vienas iš tų, kurie permoka ir vis tiek negali pasidžiaugti namų šiluma, renovacija yra pats geriausias problemos sprendimas.

Skaityti straipsnį “Renovacijos privalumai” »

Namo renovacija

Statant namą tikimasi, jog pastarasis išliks nepakitęs dar daugybę metų. Tai natūralu, nes būtent dėl šios priežasties renkamasi kokybiškas medžiagas. Visgi, niekam ne paslaptis, jog po 10-20 metų namas patiria pirmąsias bėdas. Žinoma, tai gali nutikti ir anksčiau, viskas priklauso nuo kokybės, tačiau šie skaičiai pastebimi dažniausiai. Tai puikiai paliudija ir daugiabučiai namai. Daugelis jų buvo pastatyti prieš 20-30 metų, na o gyventojai jau kuris laikas susiduria su problemomis ir stengiasi jas pašalinti. Vieni remontuoja stogą, nes pastarasis praleidžia vandenį, kiti šiltina sienas, nes šiluminė varža sumažėjo iki minimumo. Bet kokiu atveju, namo renovacija yra savaime suprantamas ir anksčiau ar vėliau reikalingas procesas. Apie tai, kaip atlikti būtiniausius techninius pokyčius kalbama daug, tačiau neretai pamirštamos ir estetinės detalės. Taigi, šį kartą šiek tiek plačiau apie būtent šį aspektą.

Skaityti straipsnį “Namo renovacija” »

Sienų šiltinimo būdai

Galima drąsiai teigti, jog bene kiekvienas iš mūsų šildymo sąskaitų kiekvieną sezoną laukia su milžinišku nerimu. Tai problema, kurią vis bandome išspręsti, tačiau atėjus šalčiams suprantame, jog pradėti darbus jau per vėlu. Būtent dėl šios priežasties apie galimus sprendimo variantus turėtumėte pradėti galvoti jau dabar. Pradėkite ieškoti informacijos bei galimybių, kaip apšildyti pastatą. Taip pat nepamirškite ieškoti partnerių, kurie galėtų pasiūlyti tinkamus specialistus bei darbus atlikti greitai ir kokybiškai. Nors iš pirmo žvilgsnio pastatų sienu siltinimas ir atrodo itin paprastas procesas, negalima pamiršti, jog kiekvienas namas yra skirtingas, tad reikalauja naujų sprendimo būdų. Jei nenorite apsikrauti paieškomis ar tiesiog negalite tam skirti laiko – bendraukite su specialistais. Pastarieji gali ne tik apžiūrėti jūsų būstą bei įvertinti esamas problemas, tačiau taip pat ir pasiūlyti praktiškiausius sprendimus. Jų yra tikrai ne vienas.

sienu siltinimasVienas iš būdų, kaip gali būti vykdomas sienu siltinimas – vidinis. Tai būdas, kai šiltinimas vykdomas iš vidinės pusės, o namo fasadas nepatiria jokios žalos. Tik pabandykite įsivaizduoti situaciją, kai neseniai atnaujinote namo fasadą, naudojote brangias dailylentes ir staiga nusprendėte apšiltinti sienas. Jei naudotumėte išorinį šildymo tipą – visas anksčiau įvykdytas darbas nueitų veltui. Vos pasibaigus apšildymo darbams turėtumėte ir vėl investuoti į fasado remontą. Tai nėra praktiškas pasirinkimas, na o būtent dėl šios priežasties kvalifikuoti specialistai jums turėtų pasiūlyti vidinio šildymo metodą. Šis pasirinkimas populiarus ne tik nuosavų namų šeimininkų tarpe, tačiau taip pat ir daugiabučių gyventojų. Greičiausiai kiekvienas žmogus, gyvenantis su begale kaimynų žino, jog priimti vieningą sprendimą yra gana sunku. Taigi, pasirinkus šį apšiltinimo metodą jūs galėsite pasirūpinti tik savo būstu, na o tai, jog išvengsite derybų su kaimynais yra tik privalumas.

Skaityti straipsnį “Sienų šiltinimo būdai” »

Techniškai tvarkingas automobilis

Greičiausiai kiekvienas vairuotojas, pravažiuodamas kuro kolonėlę, su nerimu pažvelgia į žybsinčius skaičius, rodančius degalų kainas. Niekam ne paslaptis, jog pastaraisiais metais kuro kainos išaugo iki tokio lygio, jog kai kurie žmonės atsisakė nuosavo automobilio ir nusprendė naudotis viešuoju transportu. Tai natūralu, juk kuras nėra vienintelės išlaidos, kurių nuolatos reikalauja automobilis. Pastarajam reikia keisti padangas, tepalus, o ką jau kalbėti apie kitus gedimus? Bene kiekvienas autoservisas paliudys, jog šiandien nemažai vairuotojų vengia apsilankymo servise ir važinėja automobiliu tol, kol pastarasis sugenda arba problemos ima kelti diskomfortą. Visgi, toks sprendimas yra itin pavojingas jums ir pačiam automobiliui, juk niekada negali žinoti, kada maža problema virs milžinišku gedimu, na o pastarojo remontas gali būti išties brangus. Siekiant išvengti būtent tokių situacijų, buvo sukurta autodiagnostika.

Skaityti straipsnį “Techniškai tvarkingas automobilis” »