Mėnesio archyvas: 2013 m. gegužės mėn.

Dantų implantai

Šiais laikais visuomenė vis labiau ir labiau pripažįsta įvairiausius medicinos pasiekimus bei noriai jais naudojasi. Akivaizdu, kad visa tai yra kuriama tik dėl žmogaus, todėl jiems tenka gerai susipažinti su naujovėmis ir pastebėti jų privalumus. Odontologijos klinika nuolatos siūlo savo pacientams vis naujesnes ir efektyvesnes procedūras. Viena iš jų – dantų implantai Kaune. Dabar daugybė žmonių, kurie negali džiaugtis sveikais bei gražiais dantimis, nori dantų implantavimo tam, kas galėtų ramiai gyventi visą likusį gyvenimą nesukant galvos dėl jų pakeitimo ar tvarkymo. Svarbiausia yra būti supažindintiems su procedūra, kad galėtumėte ja pasinaudoti.

Dantų implantai – kas juos gali turėti?

dantų-implantaiĮ šį klausimą jums gali atsakyti bet kuris odontologas konsultacijos metu. Dantų implantai Kaune gali pakeisti to žmogaus gyvenimą, kuris turi ne tik sveikas dantenas, tačiau ir kaulo audinį, kuris būtų pajėgus išlaikyti patį danties implantą. Be jokios abejonės pacientas turi rimtai žiūrėti į šį reikalą ir prisižadėti sau, kad užsiims visa įmonoma dantų priežiūra, kuri yra būtina norint išsaugoti savo dantis bei dantų implantus sveikus ne vienerius metus.

Skaityti straipsnį “Dantų implantai” »

Pensijų fondai ir naujos jų kaupimo sąlygos

Pensijų kaupimo sistema sudaro galimybę kaupti lėšas senatvei. Juk ne paslaptis, kad Lietuvoje gyvenantys pensininkai gyvena išties skurdžiai, nes vidutinė pensija siekia apie 800 Lt. Tuo tarpu mokesčiai žiemą gali sudaryti panašią sumą. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar didžiąją dalį pensijos kaupia valstybinė įmonė „Sodra“. Tačiau kelis procentus nuo draudžiamųjų pajamų galima kaupti ir privačiuose pensijų fonduose, kurių veiklos vyriausybė nereglamentuoja. Tai privatūs pensijų fondai, kurių valstybė beveik neadministruoja. Taigi sulaukę pensijos kaupimo fondų dalyviai pensiją gaus net iš dviejų šaltinių: pagrindinę jos dalį iš „Sodros“, o papildomąją – iš pensijų fonde sukauptųjų lėšų. Daugiau informacijos galima paskaityti interneto svetainėse.

Pensijų fondaiDalyvauti pensijų kaupimo sistemoje gali visi asmenys, kurie turi pastovių draudžiamųjų pajamų, t. y. tokių pajamų, nuo kurių kaupiamos lėšos būsimai pensijai. Prieš pasirašant sutartį su privačiais pensijų kaupimo fondais, reikėtų labai išsamiai išstudijuoti sutarties sąlygas. Būsimoji pensija pirmiausia priklauso nuo laikotarpio, kuriuo pensiją kaupsite. Antra, ir nuo atlyginimo dydžio. Kuo gaunamasis atlyginimas didesnis, tuo didesnė bus ir pensija, nes bus atskaičiuojama daugiau mokesčių. Sudėtinga sistema norintiems pakeisti pensijų kaupimo fondus. Pensijų fondai keičiami tik toje pačioje bendrovėje sutartyje numatytomis sąlygomis. „Sodra“ tvirtina, kad pensijų fondą kartą į metus galima apsikeisti be jokių mokesčių. Norintiems keisti dažniau, gali būti taikomas tam tikras administravimo mokestis. Kaip ir daugelis finansinių paslaugų, pensijų kaupimas yra mokamas. Bendrovė už lėšų tvarkymą ima tam tikrą nuolatinį ar fiksuotą mokestį. Šią tvarką nustato ir Pensijų kaupimo įstatymas, kurį rasi galima internete, bei konkrečios bendrovės, kuriose kaupiami pensijų fondai.

Skaityti straipsnį “Pensijų fondai ir naujos jų kaupimo sąlygos” »

Kaip nusipirkti gerą kompiuterį?

Šiais laikais norint nusipirkti kompiuterį kuris tarnautų kuo ilgiau ir jo taisymo išlaidos nebūtų brangios, patartina išsirinkti jau panaudotą kompiuterį, maždaug poros metų senumo. Amžius svarbus jeigu kalbame apie detalių pakeitimą, pavyzdžiui aštuonerių ar netgi senesnio kompiuterio komponentų keitimas gali atsieiti labai brangiai, kadangi kai kurių komponentų jau nebegalima net nusipirkti, nes jie negaminami, o įmonės, kurios parduoda kompiuterius, įprastai tuo pačiu ir superka kompiuterius, tokiu būdu gautas nebegaminamas detales gali parduoti, tačiau kaina nebus maža.

naudoti kompiuteriaiPrieš perkant kompiuterį rekomenduotina pasitarti su geru draugu ar specialistu kuris rastų geriausią kainos ir kokybės santykį būtent jums. Taip pat turėtumėte žinoti iš anksto kam kompiuteris bus naudojamas: labiau darbui ar paprasčiausiai žaisti žaidimams, o gal reikės itin geros vaizdo plokštės nes dirbsite su grafika?

Pasiūlymų šiais laikais nusipirkti kompiuterį apstu: akcijų nemažai, kurių metu bandoma iškišti prastas, brokuotas partijas, todėl prieš perkat kompiuterį reikėtų pasidomėti ne tik apie įmones, kurios parduoda kompiuterius, tačiau ir apie pačius kompiuterių modelius, nes pirkėjai jau veikiausiai bus aprašę kaip jų naudoti nešiojami kompiuteriai veikė ir kokie trūkumai buvo pastebėti.

Skaityti straipsnį “Kaip nusipirkti gerą kompiuterį?” »

Apyrankės ir žiedai: kada ir kokiais papuošalais puoštis?

Kasmet, artėjant pavasariui ar vasarai, į savo garderobą norisi įnešti ryškių, gaivių spalvų. Galima nusipirkti daugybę ryškių spalvų drabužių, tačiau vėliau juos gali būti sunkoka suderinti tarpusavyje. Arba tada reikia rinktis tik 2-3 spalvų drabužius. Tačiau geresnis variantas – rinktis baltus, kreminius, aukso, pilkšvos, rusvos ar kitų neutralių spalvų drabužius ir prie jų derinti ryškus aksesuarus. Žinoma, galima įsigyti ir vieną kitą tamsesnių spalvų rūbelį, tačiau juk vasara – metų laikas, kai norisi išsivaduoti iš tamsos ir rinktis tik viską, kas šviesu ir tyra.

apyrankes-ir-ziedaiTaigi minėtųjų spalvų drabužius itin pagyvinti gali ryškios apyrankės, kurios vasarai paprastai vasarai pasirenkamos masyvesnės, stambesnių karoliukų. Galima rinktis jau pagamintas apyrankes, tačiau jos paprastai neatitinka mūsų lūkesčių, tad geriau susirasti nuosavą papuošalų gamintoją ir jos paprašyti, kad sukurtų unikalų vienetinį darbelį. Paprastai apyrankėms gaminti pasirenkami ne tik įprasti apvalūs karoliukai, bet ir keturkampiai, pailgi, skaldyto akmens, širdelių formos ir patys įvairiausi karoliukai. Apyrankės gaminamos ir plonytės, vieno sluoksnio, bei gana storos, apimančios beveik visą riešą, masyvios ir netgi ganėtinai sunkios.

Skaityti straipsnį “Apyrankės ir žiedai: kada ir kokiais papuošalais puoštis?” »

Mikroautobusų nuoma

Norite važinėtis bet kur, patirti daug nuotykių ir sukurti puikią nuotaiką savo šeimai arba draugams? Dabar turite galimybę visai nebrangiai išsinuomoti mikroautobusiuką. Kiekviename Lietuvos didmiestyje yra bent keletas įmonių, kurios gali pasiūlyti tikrai neblogų sąlygų išsinuomoti autobusiukų. Galėsite rinktis iš skirtingų automobilių gamintojų, taip pat ir iš skirtingų dydžių.

Mikroautobusų nuomaDaugelis įmonių, kurios užsiima mikroautobusų nuoma, leis jums važinėtis tiek, kiek tik norite, kadangi nėra konkretaus termino – užsisakę norimą mikroautobusą, galite vėliau pratęsti terminą ir važiuoti net gi dar pigiau, jeigu jums autobusiukų nuoma yra reikalinga gana ilgam laikui. O tai, kad šitas transportas yra patogus, nėra jokių abejonių – juk mikroautobusai gali važinėti taip pat greitai ir kompaktiškai, kaip ir bet kuris lengvasis automobilis, tačiau į juos telpa daug daugiau daiktų. O jeigu ketinate važiuoti į kelionę su savo draugais arba giminėmis, tuomet tai tikrai geriau ir taupiau, kadangi mikroautobusų nuoma leis jums vienoje mašinoje važiuoti visiems kartu, nereikės važiuoti keliais lengvaisiais automobiliais ir taip iššvaistyti daugiau laiko bei pinigų.

Skaityti straipsnį “Mikroautobusų nuoma” »

Garso aparatūros nuoma

Garso aparatūros nuoma

Garso aparatūros nuoma

Garso aparatūros nuoma yra labai aktuali visų renginių dalis, nepaisant kokia muzika organizuojamame renginyje beskambėtų, visų pirma ji turi girdėtis nepriekaištingai.

Kokybiška garso aparatūros sistema yra reikalinga įvairių švenčių proga. Tai gali būti vestuvės, madų šou, naujų produktų pristatymai, įmonių prezentacijos, sporto renginiai, muzikos grupių koncertai, parodos, mokymosi įstaigose vykstantys renginiai, DJ vakarėliai. Garso aparatūra bet kuriame iš šių renginių turėtų būti tokia pat aktuali, kaip ir patalpos, kuriose vyksta renginys, gardus maistas, kuris bus patiektas Jūsų svečiams ar renginyje naudojami įmantrūs papuošimai, kadangi kokybiška garso aparatūra tikrai paliks neišdildomą įspūdį apie Jūsų šventę ilgam tiek ir Jums, tiek ir šventėje dalyvavusiems Jūsų svečiams.

Garso aparatūros nuoma yra aktuali ne tik, didelių švenčių dalyviams, o ir pradedantiesiems DJ ar jaunoms, dar tik besikuriančioms muzikos grupėms, kurios dar nėra pakankamai apsisprendusios kokio gamintojo ir kokia būtent garso aparatūros komplektacija jiems bus reikalinga ateityje. Pabandymui jie gali  išsinuomoti tiek atskiras garso aparatūros dalis, tiek pilnai sukomplektuotus ir paruoštus garso aparatūros komplektus. Kadangi garso įranga yra nepigi, o ir pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl garso aparatūros nuoma tokiais atvejais kainuoja mažiau nei jos įsigijimas.

Skaityti straipsnį “Garso aparatūros nuoma” »